Fasanvej 4 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Kruså - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kruså. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Kollund nær Kruså er villaen på Fasanvej 4 netop blevet sat til salg. Denne rummelige bolig tilbyder hele 233 m² boligareal fordelt på 6 værelser. Med en grund på 949 m² er der rigeligt med plads til både indendørs og udendørs aktiviteter.

Villaen på Fasanvej er sat til en pris på 2.995.000 DKK, hvilket kan tiltrække familier, der søger et større hjem. Dog mangler informationen om den månedlige ejerudgift, hvilket potentielle købere skal være opmærksomme på ved deres overvejelser.

En anden mulighed i Kruså er villaen på Åbjerg 5. Denne ejendom tilbyder et mere kompakt hjem på 125 m², fordelt på 5 værelser. Grundarealet her er på 703 m², hvilket stadig giver plads til en hyggelig have.

Åbjerg 5 kommer til en betydeligt lavere udbudspris på 1.450.000 DKK. Ligesom Fasanvej mangler denne ejendom også oplysninger om de månedlige ejerudgifter. Begge boliger præsenterer forskellige muligheder alt efter behov for plads og budget.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga